IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Ważna wiadomość: Artykuły poświęcone konwersji pomiędzy różnymi formatami video znajdziesz tutaj
2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> LG BD390 /recenzja, test, opinia/, Odtwarzacz Blu-ray ze wsparciem obsługi dla plików MKV
Diamond
post wto, 06 kwi 2010 - 18:01
Post #1

Taki sobie nikt
Ikona grupy

Grupa: Administrator
Rozpoczętych tematow: 462
Nr użytkownika: 1

Ilość odtwarzaczy Blu-ray dostępna na naszym rynku w żaden sposób nie ułatwiła mi podjęcia decyzji, któremu z nich powinienem przyjrzeć się bliżej. Jednak spore zainteresowanie użytkowników plikami HD-x264 bardzo mi ułatwiło wybór. Jeżeli do tego, że interesuje mnie player, który powinien wyświetlać napisy zewnętrzne w plikach DivX i Matroska okaże się, że do wyboru pozostało już tylko kilka modeli. Mimo iż model BD390 jest na naszym rynku od końca roku 2009 zdecydowałem się na jego recenzję jeszcze z innej przyczyny. Nowy produkt na rynku to czasami także sprzęt z niedociągnięciami, które są poprawiane w kolejnych aktualizacjach co czasami sprawia iż opis nie jest kompletny. Mam nadzieję więc, że nawet za kilka miesięcy jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup tego modelu opis będzie nadal aktualny.

Pełna treść recenzji
Go to the top of the page

+Quote Post
Kruszon
post pią, 23 kwi 2010 - 14:43
Post #2

VideoAudio.pl Team
Ikona grupy

Rozpoczętych tematow: 165
Nr użytkownika: 6

Świetna recenzja. Powrót w dobrym stylu. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Jawor
post pią, 23 kwi 2010 - 17:25
Post #3

®Profesjonalista
Ikona grupy

Rozpoczętych tematow: 72
Nr użytkownika: 383

Kilka spostrzeżeń odnośnie możliwości playera:

- Brak obsługi Qpela w MPEG-4 ASP to straszny obciach w dzisiejszych czasach

- Tagi <i> w napisach są traktowane jak zwykły tekst, ale tagi {y:i} nie - dośc nietypowe, na ogół jest odwrotnie

- Obsługa b_pyramid=2 w x264 to dobra wiadomość

- Obsługa ref=16 nawet przy 1920x1080 to jeszcze lepsza wiadomość

--------------------
Oby trąba twojego słonia nie trafiła w kaktusy...

+Quote Post
Krzych_1969
post pią, 23 kwi 2010 - 19:24
Post #4

Już coś wiem

Grupa: Przyjaciel serwisu
Rozpoczętych tematow: 53
Nr użytkownika: 382

Przede wszystkim zacznę od serdecznych podziękowań i wyrażenia słów podziwu, że mój skromny wniosek, zaledwie w tak krótkim czasie został zrealizowany. Nie wiem jak reszta czytających, ale ja osobiście wpisałem BD390 na listę prezentów na najbliższe święta happy0159.gif .
Zastanawiałem się bardzo poważnie nad PopCorn'em A110, ale tu widzę, że dostaję praktycznie to samo (poza obsługą mało popularnych formatów), a dodatkowo nie ograniczam się do USB LAN i WiFi, bo jest jeszcze napęd.
Recenzja bardzo dobra i najbardziej bogata z tych, które spotkałem w sieci.

+Quote Post
Diamond
post pią, 23 kwi 2010 - 22:45
Post #5

Taki sobie nikt
Ikona grupy

@Kruszon sporo czasu... Wiosenny powrót "starej" ekipy? smile.gif

@Jawor wydaje mi się, że programowo spokojnie mogą przy odrobinie zaangażowania tagi z .srt "usunąć" gdyby tylko chcieli? Co do qpel przejrzałem sample scenowe około 20 najpopularniejszych filmów i z 10 seriali i w żadnym nie znalazłem qpel. Oczywiście, gdzieś ktoś qpel wciśnie i wtedy będzie zonk ale chyba to marginalny problem dla odpalających pliki? Fakt jednak niezaprzeczalny, że lepiej by obsługiwał bo może być potrzeba obsługi w najmniej oczekiwanym momencie a od dostatku głowa nie boli. Z racji jednak małej szkodliwości społecznej nie poczułem się by wrzucić to do minusów wink.gif

@Krzych_1969 powiem szczerze, że miło było spełnić Twoją "zachciankę" wink.gif Twoje "pytania" bardzo mi ułatwiły wiele spraw związanych z opisem.

+Quote Post
Jawor
post pią, 23 kwi 2010 - 23:18
Post #6

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT(Diamond @ pią, 23 kwi 2010 - 22:45) *
Wiosenny powrót "starej" ekipy? smile.gif

Koniecznie happy0159.gif

CYTAT
@Jawor wydaje mi się, że programowo spokojnie mogą przy odrobinie zaangażowania tagi z .srt "usunąć" gdyby tylko chcieli?

Tak, to powinno być możliwe do zrealizowania w nowej wersji softu... Ale czy będą "chcieli"? wink.gif
CYTAT
Co do qpel przejrzałem sample scenowe około 20 najpopularniejszych filmów i z 10 seriali i w żadnym nie znalazłem qpel. Oczywiście, gdzieś ktoś qpel wciśnie i wtedy będzie zonk ale chyba to marginalny problem dla odpalających pliki? Fakt jednak niezaprzeczalny, że lepiej by obsługiwał bo może być potrzeba obsługi w najmniej oczekiwanym momencie a od dostatku głowa nie boli. Z racji jednak małej szkodliwości społecznej nie poczułem się by wrzucić to do minusów wink.gif

Dopóki Qpel istnieje w kodeku, dopóty niektórzy ludzie będą go używali... Ponadto Qpel w połączeniu z dobrze dobraną matrycą potrafią naprawdę polepszyć obraz. Mam sporo filmów z Qpelem (nie tylko własnej produkcji), więc chyba bym się pochlastał gdyby nie ruszyły na tak drogim sprzęcie. Przypomina mi to osławione KiSSy za prawie 1000 złotych ("górna półka", jak lubili się łudzić ich zwolennicy) które też się rozkraczały z byle powodu (np. z powodu Qpela).

Zresztą to samo dotyczy GMC - jeśli ta opcja jest dostępna, ludzie będą ją zaznaczać (nie uwierzycie ile widziałem filmów robionych DivXem 5 z Qpelem i GMC). GMC tym się różni od Qpela, że prawie wcale nie pomaga (zwłaszcza w DivXie 5/6), ale jeśli ktoś już ma filmy skompresowane z jego użyciem, to zależy mu na ich odtwarzaniu. "Standardy" scenowe są tyle samo warte, co ustalenia Polskiego Komitetu Normalizacyjnego... To tylko pobożne życzenia.

Ale firma LG postanowiła sprawić, że poczujemy się jak w czasach ESS Vibratto... Może niedługo dołożą do playera możliwość odczytu kaset Betamax albo taśm ćwierćcalowych (jak w ZK140T). Ma to tyle samo sensu, co brak obsługi Qpela w MPEG-4 ASP. Przecież AVC też ma Qpel (VC-1 pewnie też), tyle że są pewne różnice techniczne... Qpel w AVC jest "dobry", a w ASP "zły"? Po prostu producent chipa się nie postarał tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Diamond
post pią, 23 kwi 2010 - 23:24
Post #7

Taki sobie nikt
Ikona grupy

I dobrze. Niech się boją zaznaczać QPEL nadal wink.gif

Tak sobie siedzę i zastanawiam się czy ma mnie trafić czy nie? smile.gif Ja tu Ci sprzęcik odpalam i coś tam grzebię w nim a tu pach aktualizacja wyskoczyła (po ponad 5 miesiącach!). Na razie cisza o zmianach jakie nastąpiły w owej wersji bo to podobno od dzisiaj dopiero zaczęło się aktualizwać u ludzi wink.gif

W poniedziałek sprzęt wyjeżdża a ja jeszcze nie wiem co tam zmienili. Może YouTube w HD? smile.gif

+Quote Post
Jawor
post pią, 23 kwi 2010 - 23:46
Post #8

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT(Diamond @ pią, 23 kwi 2010 - 23:24) *
I dobrze. Niech się boją zaznaczać QPEL nadal wink.gif

Ja się nie bałem. Teraz dopiero zaczynam się bać, że jeśli kiedyś nadejdzie konieczność kupna nowego odtwarzacza, obudzę się z ręką w nocniku... i to pełnym po brzegi.

Zrobiłem nawet kompilacje Xvida z profilami DivX Home Theater i innymi ulepszeniami kompatybilności... ale to nie znaczy że ludzie będą je stosować biggrin.gif

CYTAT
Ja tu Ci sprzęcik odpalam i coś tam grzebię w nim a tu pach aktualizacja wyskoczyła (po ponad 5 miesiącach!).

Więc producent nie porzucił swojego produktu, lecz stara się coś robić... Jeśli aktualizacja nastąpiła po 5 miesiącach, to może przynajmniej jest dopracowana i niczego nie pogorszy (co się zdarzało zwłaszcza w "badziewiakach" tongue.gif ).

--------------------

+Quote Post
Krzych_1969
post sob, 24 kwi 2010 - 00:07
Post #9

Już coś wiem

Ciągle ten QPEL ... do znudzenia biggrin.gif
Osobiście nigdy go nie stosowałem, więc dla mnie ... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Nie wiem czy to przypadłość Broadcom'a, czy też softu, ale staram się spojrzeć na taki player oceniając jego uniwersalność. Oczywiście : koniec końców, i tak PC-et okazuje się być najlepszy na tym polu, ale ...
Jeśli na wagę położymy to, że zwykła stacjonarka (jaką jest BD390) załatwia 98,785% materiału w cenie 900 zł, a np. wspomniany Popcorn 98,864% (przy czym nie posiada napędu CD/DVD/BD) w cenie ok 1000 zł, to wniosek jest oczywisty. Najważniejsze, że coś w tej dziedzinie się dzieje i jest jakiś postęp generowany przez takich jak osoby wytykające producentom ciągle to samo .... QPEL,GMC, PacketBitstream, tagi w napisach, brak fotki babci na tapecie, pilot zbyt prostokątny, etc ... laugh.gif .
Sorry za sarkazm, ale recenzja wprowadziła mnie w dobry humor smile.gif .

+Quote Post
Jawor
post sob, 24 kwi 2010 - 00:47
Post #10

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT
Najważniejsze, że coś w tej dziedzinie się dzieje i jest jakiś postęp generowany przez takich jak osoby wytykające producentom ciągle to samo .... QPEL,GMC, PacketBitstream, tagi w napisach, brak fotki babci na tapecie, pilot zbyt prostokątny

No właśnie... To upierdliwcy i malkontenci skłaniają do ulepszania produktów wink.gif Niestety jest jeszcze grupa "wesołych Romków", którzy o każdym badziewiu entuzjastycznie powiedzą "czyta wszystko", nawet jeśli nie czyta niczego oprócz zwykłych płyt DVD-Video (widziałem takie komentarze na VideoHelp smile.gif ).

Oczywiście jedni potrzebują Qpela a inni nie... Zależy co kto ma w kolekcji biggrin.gif Ale przecież to samo dotyczy chociażby VCD, SVCD, DivXa 3 i DivX Audio. Wyobraźcie sobie, że musicie rekompresować wszystkie filmy robione DivXem 3, które przecież i tak często są kiepskiej jakości. Głupie, prawda? Pliki to nie kasety VHS, możemy je kopiować na nowsze nośniki gdy stare zaczną gnić. Życie naszych kolekcji może być dłuższe niż nam się wydaje.

Pamiętam jak ludzie z DivX, Inc. wyliczali że chip z Qpelem będzie kosztował kilkadziesiąt razy więcej niż chip bez Qpela... Najwyraźniej nie umieją liczyć, bo niecały rok później na rynek weszły odtwarzacze z obsługą Qpela i nie były droższe od tych bez niej laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Krzych_1969
post sob, 24 kwi 2010 - 09:27
Post #11

Już coś wiem

CYTAT(Jawor @ sob, 24 kwi 2010 - 02:47) *
Ale przecież to samo dotyczy chociażby VCD, SVCD, DivXa 3 i DivX Audio. Wyobraźcie sobie, że musicie rekompresować wszystkie filmy robione DivXem 3, które przecież i tak często są kiepskiej jakości. Głupie, prawda? Pliki to nie kasety VHS, możemy je kopiować na nowsze nośniki gdy stare zaczną gnić.

To jest "ciemna strona" postępu, czyli cena, jaką za ten postęp płacimy. Producenci nazbyt łatwo porzucają rozwiązania często nawet niedokończone i niedopracowane, tylko dlatego, że pojawił się nowy i lepszy standard, dający prawo do kolejnego logo na kartonie i nalepki na odtwarzaczu smile.gif. Tu akurat objawia się nacisk konsumentów z grupy "nowoczesnych", którzy stanowią niestety zdecydowaną większość i to nie tylko na polu szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Inaczej mówiąc, bardziej liczy się gadżeciarstwo, niż rzeczywiste dopracowanie i dopasowanie sprzętu do określonych standardów.
Wystarczy poszukać w sieci innych recenzji BD390 i już świetnie widać ten efekt. Autorzy niektórych z nich wysoko oceniają BD390, ale nie zadali sobie trudu, żeby odczytać na nim więcej niż jedną płytę biggrin.gif.

+Quote Post
Diamond
post sob, 24 kwi 2010 - 11:00
Post #12

Taki sobie nikt
Ikona grupy

CYTAT(Krzych_1969 @ sob, 24 kwi 2010 - 00:07) *
Najważniejsze, że coś w tej dziedzinie się dzieje i jest jakiś postęp generowany przez takich jak osoby wytykające producentom ciągle to samo .... QPEL,GMC, PacketBitstream, tagi w napisach, brak fotki babci na tapecie, pilot zbyt prostokątny, etc ... laugh.gif .

Do warto dodać w przypadku wielu podsumowań brak wsparcia dla MPEG-4 mimo iż nigdzie w specyfikacji nie było wspomniane, że owe MPEG-4 obsługiwać będzie, brak podświetlenia w pilocie, duże wymiary, nieciekawy kolor ble ble ble.

To coś na zasadzie podobnej do mojego kolegi, który stwierdził iż auto mam do dupy ponieważ nie ma w nim "klimatroniku" wink.gif

Wracając jednak do BD390 zastanawiałem się czy ja kiedykolwiek bym sam sobie taki player kupił i jako dziecko PC (od 8 lat podaję sygnał na TV z PC) chyba nie. Kupując w przyszłości Notebooka z Blu-ray zachowam pełną kompatybilność wcześniej wymienionych, otrzymam lepsze napisy w .mkv i DivX a i zapewne dźwięk podany przez HDMI do sprzętu audio będzie mnie satysfakcjonował wink.gif I nie będę się martwił czy plik filmy są z opcją QPEL czy nie wink.gif

Na szczęście potrzeba widzenia i słyszenia jest rzeczą gustu i co osoba to inne zdanie więc niech każdy sobie odtwarza i odsłuchuje tak jak jemu to pasuje wink.gif

+Quote Post
Jawor
post sob, 24 kwi 2010 - 14:20
Post #13

®Profesjonalista
Ikona grupy

Mimo wszystko, pewne posunięcia LG są bardzo nielogiczne, szczególnie rezygnacja z VCD - ten format jest wciąż w powszechnym użyciu w wielu krajach (zwłaszcza w Azji, choć oczywiście w Polsce również - prawie wszystkie bajki z gazet). Ale jak chcą tracić klientów, to już ich problem tongue.gif
CYTAT(Diamond @ sob, 24 kwi 2010 - 11:00) *
Na szczęście potrzeba widzenia i słyszenia jest rzeczą gustu i co osoba to inne zdanie więc niech każdy sobie odtwarza i odsłuchuje tak jak jemu to pasuje wink.gif

"Hej, słusznie prawi..."

--------------------

+Quote Post
Diamond
post sob, 24 kwi 2010 - 15:02
Post #14

Taki sobie nikt
Ikona grupy

Skoro jesteśmy w tak świetnych nastrojach to powiedz mi drogi Marcinie czy to nie jest przypadkiem aby tak, że zrobienie czegoś co odtwarza wszystko w finalnej produkcji by się okazało zbyt drogie?

Bo dajmy na to dochodzi do sytuacji, że produkt w fazie takiej kosztuje 100$ i ok fajnie, ale zróbmy coś więcej i sprawmy by nasz player był bardziej uniwersalny i dodajmy qpel. Dodajemy i cena idzie do 120$. No to dodajmy jeszcze VCD dla dzieciaków i dodajmy kolejne 10$. Prawdopodobnie świadomie są wybory co ma być a czego być nie może ze względu na koszta w odniesieniu do tego co sprzęt traci na braku w/w.

Nie wiem niestety jakie są wymagania od strony programowej i sprzętowej - być może to jest wybór wyłącznie między chipsetem A i B - tego nie wiem.

Wracamy tutaj do mojego punktu wyjścia, że nadal najbardziej uniwersalną skrzynką pozostaje PCik lub Notebook wink.gif

+Quote Post
Jawor
post sob, 24 kwi 2010 - 15:28
Post #15

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT(Diamond @ sob, 24 kwi 2010 - 15:02) *
Bo dajmy na to dochodzi do sytuacji, że produkt w fazie takiej kosztuje 100$ i ok fajnie, ale zróbmy coś więcej i sprawmy by nasz player był bardziej uniwersalny i dodajmy qpel. Dodajemy i cena idzie do 120$.

20 dolarów za Qpel? Nie, nie wierzę, żeby to mogło tyle kosztować. AVC też ma Qpel. Płyty Blu-ray mają Qpel. Są pewne różnice między Qpelem w ASP a Qpelem w AVC, ale one nie spowodowałyby takiego wzrostu ceny... Odtwarzacz DVD na chipie MT1389 (z Qpelem w MPEG-4 ASP) kosztuje około 60 dolarów. Czy 1/3 jego ceny to Qpel? wink.gif
CYTAT
No to dodajmy jeszcze VCD dla dzieciaków i dodajmy kolejne 10$.

Każdy odtwarzacz Blu-ray musi dekodować MPEG-2 (bo to jeden z formatów standardu Blu-ray, no i oczywiście DVD-Video), a dekoder MPEG-2 potrafi dekodować MPEG-1 (MPEG-1 to właściwie podzbiór MPEG-2, nie licząc marginalnych różnic). Ponadto MPEG-1 też jest częścią standardu DVD-Video, więc każdy odtwarzacz zgodny z DVD-Video musi odtwarzać MPEG-1. Właściwie jedyną rzeczą, która mogłaby powodować "dodatkowe" koszty (z pewnością znacznie poniżej 10 dolarów... a nawet poniżej 1 dolara) jest obsługa PBC (menu) VCD w sofcie.

Zresztą niektóre LG mają zablokowane VCD w sofcie, nie w chipie (można odblokować wpisując odpowiednią kombinację na pilocie).

Po prostu chcą żebyśmy kupowali te same filmy na nowszych nośnikach albo w grę wchodzą sprawy patentowe (format VCD, jak prawie wszystkie inne, jest objęty patentami). Firmy które są właścicielami tych patentów (np. Philips) nadal wspierają VCD w swoich odtwarzaczach.

--------------------

+Quote Post
Krzych_1969
post sob, 24 kwi 2010 - 16:34
Post #16

Już coś wiem

CYTAT(Jawor @ sob, 24 kwi 2010 - 17:28) *
Po prostu chcą żebyśmy kupowali te same filmy na nowszych nośnikach albo w grę wchodzą sprawy patentowe (format VCD, jak prawie wszystkie inne, jest objęty patentami)

I to jest właśnie sedno sprawy. happy0159.gif
Nawiązując do tego, co pisze Diamond, to oczywiście wszystko jest rzeczą gustu. Ja osobiście wolę odtwarzacz stacjonarny niż PC-eta. Ale jeśli spojrzymy na dzisiejszy rynek notebooków, to sprawa zaczyna wyglądać inaczej. W kwocie poniżej 3000 PLN można dostać przyzwoity sprzęt z wyjściem HDMI i napędem BlueRay, załatwiający wszystkie problemy, no może poza tymi, które wskazał Jawor, czyli taśmami VHS, betamax i ćwierćcalowymi smile.gif.
Co do konstrukcji samych chipsetów, to myślę, że proces projektowania jest nieco życzeniowy. Podejrzewam, że robi się coś na kształt architektury RISC i dodaje jakieś tam rozszerzenia, a co z tego na końcu wyjdzie, to się okaże. Potem wychodzi na to, że taki QPEL to i owszem, ale jądro za słabe, sprzęt się nie wyrabia, więc blokujemy temat, przyklejamy sticker Divx i posprzątane smile.gif .

+Quote Post
Jawor
post sob, 24 kwi 2010 - 16:59
Post #17

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT(Krzych_1969 @ sob, 24 kwi 2010 - 16:34) *
taśmami VHS, betamax i ćwierćcalowymi smile.gif.

Są odtwarzacze Blu-ray czytające kasety VHS. Z kolei format Betamax umarł właśnie przez sprawy patentowe tongue.gif

Taśmy ćwierćcalowe przypomniały mi się, bo mój ojciec miał kultowy magnetofon szpulowy ZK140T wink.gif

--------------------

+Quote Post
sudione
post sob, 24 kwi 2010 - 18:10
Post #18

Nowicjusz
*

Rozpoczętych tematow: 2
Nr użytkownika: 4,946

Powrót w WIELKIM stylu!!!:) Tego brakowało na skostniałym rynku!:) Recenzja jest wręcz za dokładna!;) Teraz czekamy na wiele wiele więcej!:) Szczególnie o odtwarzaczach sieciowych -> Asus O!Play HDP-R1|R3, FERGUSON Ariva 110, czy Xtreamer(PRO) czekają na swoją kolej!;)
POZDRAWIAM SERDECZNIE

+Quote Post
Diamond
post sob, 24 kwi 2010 - 19:49
Post #19

Taki sobie nikt
Ikona grupy

Marcinie nie mam pojęcia o cenach ale przykładowe podałem z palca jako coś co powoduje wzrost kosztów produkcji. Bo tak samo można powiedzieć, że można najczęściej sobie "wsadzić" metrowy przewód HDMI dołączany do wielu sprzętów. Ale tutaj oszczędność tam i jeszcze w innym miejscu sumarycznie daje potężne koszta. Tylko w tym kierunku szedłem z moim wyolbrzymieniem. Ostatecznie tylko LG wie dlaczego nie ma qpel i VCD smile.gif

Jak patrzę na wpis Sudione to naprawdę widzę, że ekipa się stara zlatuje wink.gif Tak troszkę odbierając od tematu i nie zapeszając jakiś czas temu kręciło się obok mnie Emtec MOVIE CUBE N200 ale wtedy mnie to kompletnie nie ruszało. Nie wiem czy teraz kontakt nie będzie spalony. Mimo wszystko najlepiej będzie jeżeli uda mi się coś "załatwić" a nikt nie będzie wiedział co a ja napiszę dopiero jak to będę miał wink.gif

+Quote Post
Jawor
post sob, 24 kwi 2010 - 20:20
Post #20

®Profesjonalista
Ikona grupy

CYTAT(Diamond @ sob, 24 kwi 2010 - 19:49) *
Jak patrzę na wpis Sudione to naprawdę widzę, że ekipa się stara zlatuje wink.gif

I niech nadal się zlatuje... Tylu znajomych "zgubiliśmy" przez te wszystkie lata. Serwis istnieje od 2002 roku, a z jego pierwotnych użytkowników prawie nikt nie został sad.gif

--------------------

+Quote Post
Reklamy (bot)

REKLAMY

Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Collapse

> Podobne tematy

Temat Odpowiedzi Autor tematu: Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts Recenzja HomeTech DVD-688
8 Diamond 14,782 poniedziałek, 22 październik 2012 - 10:28
Ostatni post: jacek999
No New Posts Testuje MeGUI> Jak od podstaw zrobić z avi mkv?
avi na mkv w MeGUI
7 Staszek12 9,372 poniedziałek, 21 marzec 2011 - 02:52
Ostatni post: Placio74
Moved Testuje MeGUI> Jak od podstaw zrobić z avi mkv?
avi na mkv w MeGUI
0 Staszek12 0 poniedziałek, 21 marzec 2011 - 02:52
Ostatni post: Placio74
No new Topic has attachmentsTest kompresji
czy potrzebny?
51 DonAndress 14,338 poniedziałek, 12 kwiecień 2010 - 10:25
Ostatni post: DonAndress
No New Posts Test kamer HD by PC WORLD COMPUTER
1 lukas_jg 14,490 środa, 03 marzec 2010 - 20:05
Ostatni post: Diamond
No New Posts Opinia o AV GRABBER EASY CAP
0 ryzio 10,130 piątek, 25 styczeń 2008 - 16:33
Ostatni post: ryzio
No New Posts Testosteron
Komedia
3 Kruszon 2,309 poniedziałek, 02 lipiec 2007 - 10:45
Ostatni post: Kruszon
No New Posts Recenzja MP3 iRiver S10 1GB
0 Diamond 7,658 poniedziałek, 08 styczeń 2007 - 20:49
No New Posts testing...
edycja posta i cytatowanie
4 Mrówka 3,471 sobota, 23 grudzień 2006 - 10:15
Ostatni post: Kruszon
No new Recenzja Cowon A2 20gb
27 Diamond 12,508 niedziela, 03 wrzesień 2006 - 11:37
No New Posts Recenzja MP3 iRiver T10 1GB
0 Diamond 3,663 niedziela, 06 sierpień 2006 - 20:35
No New Posts Recenzja Trak VXP-3150
0 Diamond 5,935 środa, 28 czerwiec 2006 - 10:17
No New Posts Test DTS ES Discrete
Szukam pliku z testem kanalów 6.1
0 Soundtrax 4,648 wtorek, 20 czerwiec 2006 - 12:07
Ostatni post: Soundtrax
No New Posts Test Kompresji
133%?
2 -Zephyr- 2,874 poniedziałek, 12 grudzień 2005 - 19:05
Ostatni post: Zephyr

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wtorek, 23 kwiecień 2019 - 23:02
Zabronione jest bez zgody właściciela wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści Serwisu.