IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Ważna wiadomość: Artykuły poświęcone konwersji pomiędzy różnymi formatami video znajdziesz tutaj

Reply to this topicStart new topic
> El Chapo, El Chapo
Ocena 4 V
Diamond
post nie, 03 lut 2019 - 19:58
Post #1

Taki sobie nikt
Ikona grupy

Grupa: Administrator
Rozpoczętych tematow: 462
Nr użytkownika: 1

CYTAT
Ten serial dramatyczny oparty jest na prawdziwej historii wzlotów i upadków okrytego złą sławą meksykańskiego barona narkotykowego — Joaquína „El Chapo” Guzmána.

Po obejrzeniu Narcos i Narcos Mexico przyszedł czas na El Chapo. Z wcześniejszych opinii wynikało, że uplasować go wypada pomiędzy Narcos a Narcos Mexico. I wiecie co? O gustach się nie dyskutuje ale mnie osobiście po dwóch pierwszych odcinkach zaczął męczyć. Pisząc wprost stwierdziłem, że główny bohater to taka pi***a. Nie było jednak aż tak źle aby serial zaprzestać oglądać. I przyszły kolejne odcinki, a później kolejne. Pamiętam dzień w którym około 02:00 nad ranem w sobotę robiliśmy sobie kawę aby jeszcze jeden odcinek dociągnąć. Ostatni sezon był już ściśle dawkowany - wyłącznie jeden odcinek dziennie wink.gif

Bardzo mi się podobało prowadzenie niejako dwóch wątków. Wspomnianego El Chapo oraz Conrado Sol w tej robli doskonały Humberto Busto). W pewnym momencie bardziej zacząłem kibicować Conrado wink.gif Smaczku dodaje fakt, że właśnie film jest oparty na prawdziwej historii.
A El Chapo? Gdyby ktoś poprosił mnie o jego scharakteryzowanie na wesoło to bym napisał: Bezwzględny, lubi tunele i wciąż ma pochmurną minę wink.gif

Słowem podsumowania? Start miał mozolny ale im dalej tym prędkość wzrastała. 3 sezony wręcz wchłonięte. Polecam gorąco tym, którzy lubią ten klimat.

Mocne 8/10
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czwartek, 25 kwiecień 2019 - 22:46
Zabronione jest bez zgody właściciela wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści Serwisu.