Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ulead Video Studio 11 pl
VideoAudio.pl > Video / Audio > Przechwytywanie i obróbka obrazu > Edycja plików video
marcos_777
Witam.
Ściągnąłem wersję trial programu Ulead Video Studio 11 PL. Mam Vistę Home.

Zrobiłem projekt UVS11.
Po zaznaczeniu odpowiednich opcji film zaczyna się zapisywać.
Po jakimś czasie wyskakuje okienko z ostrzeżeniem:

KOD
nie można załadować biblioteki
19151:3:3

Ściągnąłem łatki (http://www.corel.com/akdlm/6763/down...g122507-03.exe),
ale to nic nie pomaga.

Dodam, że wcześniej, przez 1 dzień wszystko działało dobrze i zapisało 1 projekt bez błędów (17-to minutowy).

Co robić? Proszę o szybką odpowiedź!

BARDZO PILNE!

confused0083.gif
Jackdream
Proszę podać w którym momencie jest błąd
marcos_777
Witam, sorki, że nie odpowiedziałem wcześniej, ale nie miałem powiadomienia o Twoim zapytaniu.
Od tamtego czasu jest mała zmiana. Mam full ver.
Ale problem pozostał. Pojawia się tylko wtedy, gdy wstawiam zdjęcie z opcją 3D. I komunikat wyskakuje, gdy zapisywanie/renderowanie dochodzi do tego miejsca z fotką z efektem 3D. Jeśli jest bez efektów 3D, to zapis jest ok.

Komuś pomogło ponoć zainstalowanie łatek z tej strony: klik.
Ale na razie nie będę odinstalowywał UVS, może to nie bedzie koniecznie, jak coś podpowiesz ...
KOD
NOTEs:

* Hot Fix is for use ONLY with the Full, Upgrade and TBYB version of Ulead VideoStudio 11 and 11 Plus
    * This Hot Fix can not be uninstalled
    * Please follow these steps to install the Hot Fix:
         1. Manually remove the Ulead VideoStudio 11/11Plus files/folder under Program Files or where you installed.
         2. Install this Hot Fix
         3. Install Ulead VideoStudio 11/11Plus

==========

Właśnie zrobiłem tę 3. nakładkę
KOD
Ulead VideoStudio 11 Update Pack

English
(27MB)

FTP Site

Issues resolved:

* Playing H.264/mp4 file in a project sometimes caused a malfunction.
    * After deleting a clip from a project, selecting “Create Disc” would sometimes cause a malfunction .
    * Inserting a video with a long file name will cause the program to close.
    * Sometimes when attempting to render a large AVI file to NTSC 720x480 with Dolby Digital 2.0 audio will result in a malfunction.
    * After capturing from Sony HC-7, switching to "Edit" step will sometimes cause a malfunction.
    * Sometimes writing back to the Sony HC-7 will fail.
    * Sometimes importing folders from the AVCHD SR-7 camcorder will cause a malfunction.
    * Sometimes in the “Create video file” step, when image pan & zoom is applied, a message “Failed to encode the video” will appear.
    * Sometimes when creating an HD DVD clip in PAL or NTSC, a message “Failed to encode the video” will appear.
    * When Overlay Options are applied, sometimes the “Split audio” button will not function.
    * During video capture, scene names will be incorrect for scenes over 100 in number.
    * Sometimes a “Capture failed” message will appear 10 sec after video capture starts.
    * When Overlay Options are applied, sometimes the “Split audio” button will not function.
    * Input Japanese text would sometimes cause issues.
    * Input Italian text would sometimes cause issues.
    * Sometimes when generating proxy files, trimming and then burning to a disc will result in poor quality.
    * Sometimes SmartRendering will not work if the same file is created twice.
    * After converting .Mov format to H.264, the clip will exhibit flicker on playback.
    * In the Disc label box doesn’t accept Chinese characters.
    * When importing clips from the Sony DCR-505, the date will automatically be added.

NOTES:

* This Update Pack is for Ulead VideoStudio 11/11 Plus (BOX, ESD, UPG, and activated TBYB) version.

i jak na razie działa. Tyle że po angielsku.
-----
Minęły 2 dni i wszystko działa OK. 3D śmiga aż miło. Brakowało tylko tego patcha.
marcos_777
A jeszcze lepiej zainstalować kompletną nakładkę po polsku Power Pack dla Ulead VideoStudio 11 Plus PL
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.