IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Ważna wiadomość: Artykuły poświęcone konwersji pomiędzy różnymi formatami video znajdziesz tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Stuk i kaszel w nagraniu
fenek96
post śro, 03 maj 2017 - 16:05
Post #1

Nowicjusz
*

Grupa: Użytkownik
Rozpoczętych tematow: 1
Nr użytkownika: 16,866

Jestem świeżym użytkownikiem więc chciałbym powitać wszystkich. Więc witam i przechodzę do meritum sprawy. W ubiegły weekend zostałem poproszony aby nagrać przysięgę małżeńską w kościele dla kuzyna. Prawie wszystko udało się pięknie, jedną ujmą jest stuk mikrofonu oraz kaszel jednego z gości przy rozpoczęciu przysięgi panny młodej. Niestety nie mogę tego skorygować i strasznie mi wstyd za takie nagranie. Nie jestem zawodowym operatorem kamery ale jednak to ich jedyna pamiątka wideo z ceremonii i chce aby to wyglądało jak najlepiej. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki jak to usunąć. Poniżej zamieszczam link do googledrive w którym zamieszczam plik audio z przysięgi. Cały problem rozpoczyna się w momencie 0:55. Z góry dzięki za wsparcie. ashamed0004.gif

https://drive.google.com/file/d/0ByPQZAzPw1...GNaSkp2VTQ/view
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 18 grudzień 2017 - 13:47
Zabronione jest bez zgody właściciela wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści Serwisu.