IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Ważna wiadomość: Artykuły poświęcone konwersji pomiędzy różnymi formatami video znajdziesz tutaj

Reply to this topicStart new topic
> Zepsute nagranie
WolereQ
post pią, 30 gru 2016 - 04:36
Post #1

Nowicjusz
*

Grupa: Użytkownik
Rozpoczętych tematow: 1
Nr użytkownika: 16,846

Witam, zepsuło mi się ważne nagranie (z koncertu mojej ulubionej piosenkarki <3) bardzo proszę o pomoc.

Było to tak, że przerzucałem sobie nagranie z telefonu na komputer i wszystko spoko, rano patrze i nie działa, nie wiem co zrobić, a żaden program mi nie pomaga.
Proszę o szybką pomoc (pliki z nagraniem[2] są dostępne pod tym linkiem: https://www.dropbox.com/sh/hma54xee9oww3tw/...PpEHspsUa?dl=0)
Go to the top of the page

+Quote Post
bzik
post nie, 01 sty 2017 - 19:32
Post #2

videoaudio.pl

Grupa: Przyjaciel serwisu
Rozpoczętych tematow: 5
Nr użytkownika: 13,417

Cześć WolereQ
Nie dziwne że nagrania się nie odtwarzaja, mają one po pobraniu z dboxa po ok 17kB... Trzeba zadać sobie pytanie, gdzie pliki się rozwaliły, czy przy kopiowaniu do dropboxa, czy przy kopiowaniu z telefonu na komputer, czy cos nie edytowałeś czasem już na plikach na komputerze.

Podstawą dla ludzi używających windowsa jest ..tak, takie proste że aż ktoś może się poczuć idiotą ale to wymyślili programiści microsoftu - nigdy nie róbmy przy przenoszeniu plików z jednej partycji/dysku/urządzenia na drugie opcji wytnij-wklej. Zawsze róbmy najpierw kopiuj i wklej, a potem usuń plik na nośniku źródłowym. To jest ważne. Jeśli podczas operacji wytnij-wklej na windowsie coś się stanie, np krótki problem z połączeniem, to plik źródłowy jest nie do odzyskania. Tak to wymyślili spece od windows. Są alternatywne menedżery kopiowania jak Tera Copy z którego sam sobiście korzystam. Te narzędzia same z siebie dopiero kasują plik na nośniku oryginalnym dopiero po sukcesie przenoszenia. Tego windows nie ma haha. Weź lepiej użyj narzedzi do odzyskiwania plików, może zadziałają komórce, ale wątpliwe.

--------------------

+Quote Post
Reklamy (bot)

REKLAMY

Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Collapse

> Podobne tematy

Temat Odpowiedzi Autor tematu: Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts Nagranie
1 Kumar1221 600 poniedziałek, 16 listopad 2015 - 15:27
Ostatni post: repair40
No New Posts Nagranie plików MKV na płytę
2 Tominho25 1,500 piątek, 25 wrzesień 2015 - 18:20
Ostatni post: Ziomek1345a
No New Posts Nagranie na płytę DVD kilku filmów, które będą przeskakiwały pod przyciskiem >>|
8 MANIACki 2,422 środa, 16 luty 2011 - 00:28
Ostatni post: MANIACki
No New Posts Nagranie Dvd Na Tevion 1000-jakim Progr,można Obrobić?
0 wiesiek34 1,243 niedziela, 15 styczeń 2006 - 20:37
Ostatni post: wiesiek34

- Wersja Lo-Fi Aktualny czas: poniedziałek, 27 marzec 2017 - 02:48
Zabronione jest bez zgody właściciela wyrażonej na piśmie; kopiowanie, powielanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych lub innych treści Serwisu.